banerpopr


Konkurs ofert na oddanie w użytkowanie obwodu rybackiego
 
Warunki uczestnictwa w konkursach ofert na oddanie w użytkowanie obwodu rybackiego organizowanych przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu -  treść.

 

 


Termin załatwienia sprawy (zakończenia konkursu)

 

 

Termin zakończenia konkursu nie może być krótszy niż 5 miesięcy i nie może być dłuższy niż 7 miesięcy, licząc od dnia wywieszenia ogłoszenia o konkursie w siedzibie dyrektora RZGW.

 

Jeżeli przeprowadzony konkurs ofert nie doprowadził do zawarcia umowy dyrektor RZGW może wyznaczyć krótsze terminy: termin zakończenia konkursu nie może być krótszy niż 2 miesiące i nie może być dłuższy niż 4 miesiące, licząc od dnia wywieszenia ogłoszenia o konkursie w siedzibie dyrektora RZGW.

 

 


Jednostka prowadząca sprawę

 

 

Zespół ds. Rybactwa Śródlądowego
Grzegorz Filipiak, Emilia Marek, Małgorzata Czaplewska, Monika Wtorkowska
tel.: (61) 8567-755, 8567-758
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 


Tryb odwoławczy

 

 

Oferent niezadowolony z wyniku konkursu może złożyć do dyrektora RZGW protest w terminie 7 dni od dnia doręczenia mu zawiadomienia o wyniku konkursu. Dyrektor RZGW rozpatruje protest w terminie 7 dni od dnia jego otrzymania.

 

 

 


Podstawa prawna

 

 

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 31 stycznia 2007 r. w sprawie konkursu ofert na oddanie w użytkowanie obwodu rybackiego (Dz. U. Nr 27, poz. 181).