banerpopr

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu poszukuje kandydatów na stanowisko: Audytor wewnętrzny

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

Wymiar etatu: 0,25
Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy:
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu, ul. Szewska 1

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Identyfikacja i analiza ryzyka związanego z działalnością jednostki
  • Przygotowanie planów audytu z uwzględnieniem priorytetów w porozumieniu z Dyrektorem
  • Ocena zgodności prowadzonej działalności z przepisami prawa oraz obowiązującymi w jednostce przepisami wewnętrznymi
  • Składanie sprawozdań z poczynionych ustaleń , przedstawianie uwag i wniosków dotyczących poprawy skuteczności działania jednostki
  • Opiniowanie skuteczności mechanizmów kontrolnych w badanym systemie
  • Ocena przestrzegania zasad celowości i oszczędności w dokonywaniu wydatków oraz przestrzeganie terminów realizacji zadań i zaciągniętych zobowiązań finansowych
  • Przeprowadzanie czynności sprawdzających oraz ocena dostosowania działań w jednostce do przedstawionych wcześniej zaleceń audytora lub kontroli

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • Reprezentacja urzędu

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • brak windy, brak podjazdów, wąskie korytarze

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

Niezbędne:

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego

Pozostałe wymagania niezbędne:

  • uprawnienie audytora wewnętrznego

Wymagania dodatkowe:

  • wiedza z zakresu gospodarki wodnej
  • doświadczenie zawodowe w administracji publicznej

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie
  • kopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:

  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów

Termin składania dokumentów:
25.07.2014r.

Miejsce składania dokumentów:
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu
ul. Szewska 1
61-760 Poznań
Sekretariat pok. 109 w godz. 8 do godz. 16

Inne informacje:
Dokumenty należy składać osobiście lub poczta w zamkniętej kopercie z dopiskiem dotyczy naboru na stanowisko audytora wewnętrznego. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie. Dokumenty aplikacyjne mogą być odbierane osobiście w ciągu 30 dni od dnia ogłoszenia informacji o wynikach naboru. Nieodebrane dokumenty zostaną zniszczone.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod telefonem 61-8567-726