banerpopr

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu poszukuje kandydata na  stanowisko: Specjalista ds. informatyki

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy:

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu, ul. Szewska 1

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Dokonywanie analiz zgłoszeń serwisowych z zakresu sprzętu, aplikacji i oprogramowania.
  • Dokonywanie podstawowych napraw sprzętu informatycznego, użytkowanego przez pracowników Urzędu oraz wspieranie użytkowników w zakresie działania aplikacji.
  • Pełnienie funkcji administratora technicznego dedykowanych systemów informatycznych wykorzystywanych  w Urzędzie
  • Obsługa sieci telefonicznych i teletransmisyjnych w zakresie wyposażenia w sprzęt i oprogramowanie, pozwalające wdrażać nowe technologie w zakresie szybkiej łączności przewodowej i bezprzewodowej.
  • Nadzór nad wdrażaniem technik informatycznych i teletransmisyjnych w Urzędzie.
  • Instalowanie sprzętu komputerowego, oprogramowania i urządzeń peryferyjnych

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • 2 lata doświadczenia w obszarze informatyki
  • Wymagania dodatkowe:
  • umiejętność rozwiązywania problemów i działania w sytuacjach stresowych

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i  posiadane uprawnienia zawodowe
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • oświadczenie kandydata o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie
  • kopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje

Termin składania dokumentów:

09.09.2013 r.

Miejsce składania dokumentów:

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej

ul. Szewska 1

61-760 Poznań

Wydział Spraw Pracowniczych, pok. 209  od godz. 8  do godz. 16

Inne informacje:

Dokumenty należy składać osobiście lub pocztą  w zamkniętej kopercie z dopiskiem: dotyczy naboru na stanowisko: Specjalista - informatyk.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.
Dokumenty aplikacyjne mogą być odbierane osobiście w ciągu 30 dni od dnia ogłoszenia informacji o wynikach naboru. Nieodebrane dokumenty zostaną zniszczone.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod telefonem 61-8567-726.